Typical Parisian Studio In Le Marais

  • 18 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Typical Parisian Studio In Le Marais με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο του Λούβρου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Saint-Michel Notre-Dame, ο οποίος είναι σε απόσταση 950 μέτρων. Αυτό το διαμέρισμα 18 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 2 άτομα.

Για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης, σας παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Rambuteau και σχεδόν 4 χλμ. από το Πεδίo του Άρεως. Χάρη στην άνετη του τοποθεσία, οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν γρήγορα στο Μουσείο Πικάσο, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων. Η Κονσιερζερί απέχει επίσης 20 λεπτά με τα πόδια από το Typical Parisian Studio In Le Marais.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Typical Parisian Studio In Le Marais
Au Coeur Du Marais, Centre De Paris
Τιμή μόνο για κινητά

Au Coeur Du Marais, Centre De Paris

7.5
Καλό 2 σχόλια
142 μ από το κατάλυμα
Loft En Plein Coeur Du Marais
Τιμή μόνο για κινητά

Loft En Plein Coeur Du Marais

8.4
Πολύ καλό 12 σχόλια
154 μ από το κατάλυμα
USD 331 USD 298
ανά νύχτα
Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli - II
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli - II

5.9
Αξιοπρεπές 6 σχόλια
233 μ από το κατάλυμα
USD 815 USD 734
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Châtelet-Les Halles RER Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Typical Parisian Studio In Le Marais;
      Το Typical Parisian Studio In Le Marais βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Πικάσο.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Typical Parisian Studio In Le Marais;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Typical Parisian Studio In Le Marais περιλαμβάνουν Δικαστικό Μέγαρο, Musée d'Art et d'Histoire du Judaïsme καθώς και Temple Protestant de l'Oratoire du Louvre.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Typical Parisian Studio In Le Marais;
      Η διαμονή στο το Typical Parisian Studio In Le Marais κοστίζει 347€.
    • Το Typical Parisian Studio In Le Marais έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Typical Parisian Studio In Le Marais προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 18 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Châtelet-Les Halles RER Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Typical Parisian Studio In Le Marais

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο